rbd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ko voli rbd neka izvoli
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Moja sasvim "obicna" skola

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
~Joxy The Girl~
dulce moderator
dulce moderator
~Joxy The Girl~


Ženski Broj poruka : 595
Godina : 31
Lokacija : Where All Good Sleep
koliko volis rbd : puno
Datum upisa : 05.09.2008

Moja sasvim "obicna" skola Empty
PočaljiNaslov: Moja sasvim "obicna" skola   Moja sasvim "obicna" skola Icon_minitimePon Okt 06, 2008 5:53 pm

Ja idem u Srednju tehničku PTT školu i postoji više stvari koje moju školu čine "običnom". Prva i osnovna je ta što je moja škola jedina škola takvog tipa u celoj Srbiji tj. ovo je jedina škola koja obučava mlade ljude za posao u pošti i sve što je vezano za telefoniju (montiranje i uspostavljanje telefonskog saobraćaja). Druga stvar koja je čini "običnom" je to što mi imamo dve zgrade i to u dva dela grada (dobro, nisu baš toliko daleko jedna od druge). U prvoj zgradi idu prvi i drugi razred, a u drugoj zgradi se održava praksa i tu redovnu nastavu imaju treća i četvrta godina.
Prva zgrada se nalazi na Karaburmi i sastoji se iz dva dela. Jedan deo pripada našoj školi, a drugi deo pripada jednoj drugoj elektrotehničkoj školi. Imamo ukupno tri ulaza u školu. Jedan za profesore (dostupan iz glavne ulice), drugi za učenike (do koga se dolazi preko školskog dvorišta) i treći koji je povezan sa svlačionicama i salom i omogućava da ne prolazimo kroz čitav školski hodnik kada leti imamo napolju fizčko. U prizemlju imamo šest učionica i svakom razredu pripada jedna. Imamo ukupno tri smera: Tehničar PTT saobraćaja (to je moj smer Very Happy ), Elektro smer (ne znam kakav je tačan naziv) i Montere TT mreže (zanimljivo za ovaj smer je to što čitav razred čine samo momci, devojkama nije dozvoljen upis niti konkurisanje na ovaj smer). Učionica u kojoj je smešten moj razred je najbolja od svih (zimi je najtoplija, leti najhladnija Very Happy ). Inače nisu ništa posebno. Jedino što imamo su zidni čiviluci na dnu učionica. Wc-i su nam užasni. Ne bi im škodilo malo renoviranja. Nemamo wc šolje nego čučavce ( Shocked ) dok su vrata i zidovi iscrtani delima mladih Pikasoovih sledbenika koji su očito promašili svoje zanimanje. U prizemlju se takođe nalazi i deo sa svlačionicama i sala koji su jednim velikim staklenim vratima odvojeni od ostalog dela škole. Ta vrata se obavezno zaključavaju. Svlačionice su nam fenomenalne. Imamo klupice, čiciluke i odvojen deo sa ogledalima i wc kabinama. Što se tiče sale, stvarno je u sooper izdanju. Imamo sve što je potrebno od mreže za odbojku do golića za mali fudbal. Imamo parket u celoj sali i stvarno je ogromna. Šta više da vam kažem kada u isto vreme mogu da se igraju dve košarkaške utakmice.
Na spratu imamo tri kabineta. Za fiziku, hemiju i tehničko crtanje.
Školsko dvorište nam je prostarano. Imamo dva terena. Jedan za fudbal i drugi za košarku i tribine. Jedino što mi se ne sviđa je to što nam je celo dvorište u betonu nigde nema zelenila.
E, da i na svim prozorima imamo rešetke. lol!

Što se tiče druge zrage ona je mnogo bolje uređena zato što je tu i sedište same škole. Ova zgrada takođe ima prizemlje i sprat, ali sam ja trenutno bila samo u prizemlju. Tu se nalaze svi kabineti za praksu. Kabineti su ok opremljeni i svaki ima oko 20 računara. Takođe se u ovoj zgradi nalazi biblioteka koja je divnaaa (ako izuzmemo onu matoru torokušu od bibliotekarke) imamo divne stolove i prave direktorske stolice za sedenje. Nekada tu imamo engleski. Ova druga zgrada isto ima salu mada kažu da je dosta lošija od one koju sam vam gore pomenula (moja sestra se žalila stalno na tu salu). Jedino mi se dvorište mnogo više sviđa. Puno je zelenila! U sklopu ove škole nalazi se i dom za učenike koji dolaze iz unutrašnjosti pošto sam vam već pomenula da je ovo jedina škola ovoga tipa u Srbiji i takođe se u dvorištu nalazi i viša PTT škola.

Malo sam se više raspisala. Nemojte mi zameriti!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.best-4um.your-talk.com/index.htm
!*PrincesSa CoMo Dulce*!
dulce moderator
dulce moderator
!*PrincesSa CoMo Dulce*!


Ženski Broj poruka : 721
Godina : 28
Lokacija : U Elite Way-u witch Dulce
koliko volis rbd : 10000000000000%
Datum upisa : 25.09.2008

Moja sasvim "obicna" skola Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja sasvim "obicna" skola   Moja sasvim "obicna" skola Icon_minitimePon Okt 06, 2008 9:10 pm

Extra i je skola, nema sta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dulce4um.forum-motion.net
 
Moja sasvim "obicna" skola
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» moja skola
» moja skolica
» MOJA SKOLICA
» Caos ovo je moja biografija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
rbd :: skola :: ... O vasoj skoli ...-
Skoči na: